מגדל למידה

מגדל למידה – הפתרון המושלם!

הילדים רוצים להיות חלק פעיל במטבח? קשה להחזיק אותם בידיים לאורך כל הפעילות? בשנים האחרונות הגיע לישראל הפתרון המושלם! מגדל למידה מעץ!

 

אז מה זה בעצם מגדל למידה?

מגדל למידה הוא מעין סולם קטן שמותאם באופן בטיחותי לשימוש של ילדים. הוא בנוי ממדרגה נמוכה בכדי שיהיה לילדים דרך קלה לטפס ומשטח עמידה. ברגע שהילד עומד על משטח העמידה מסביבו המגדל סגור מכל כיווניו בצורה בטיחותית המונעת ממנו ליפול לאחד הכיוונים. הוא בנוי באופן יציב, כך שההורים יכולים להיות די רגועים מחשש של התהפכות. גובהו הוא 90 ס"מ – הגודל הסטנדרטי של משטח שיש ביתי. השימוש מתאים לילדים אשר התחילו לעמוד באופן עצמאי ויציב.

 

אופן השימוש

אז איפה בדיוק אנחנו אמורים להשתמש במגדל למידה? השימוש הפופולרי הנפוץ עבורו הוא בדרך כלל במטבח. אך ניתן להשתמש בו לעוד מטרות: יכולת להעניק לילד עצמאות – הילד יכול למזוג לעצמו כוס מים לבד, לשטוף ירק לפני שהוא אוכל אותו – כך בעצם השימוש בו הופכת להיות חוויה לימודית. אפשרות שנייה בה ניתן להשתמש בו היא במקלחת: אחרי שהילד מסיים להתפנות הוא יכול בכוחות עצמו לשטוף ידיים ואפילו בבוקר לצחצח שיניים באופן עצמאי ובטיחותי.

 

יעילות להתפתחות הילד

ישנם ילדים המשתמשים בו כמגדל טיפוס משום שבשלב הזה הם נמצאים בתקופה רגישה לחיזוק מוטורי ומחפשים מענה עבור צורך זה, כך שהילדים יהיו עסוקים יותר בלטפס ולרדת מאשר להיות שותפים פעילים במטבח. בעזרת המגדל הילדים יכולים להיות פעילים במתרחש בבית ולהשתתף ביותר פעילויות, כך הילדים הופכים עצמאים יותר ומחזקים את הביטחון העצמי שלהם. כאשר ילדים עומדים על מגדל למידה הם מרחיבים את האינטראקציה שלהם עם בני הבית פנים אל מול פנים, דבר שמעודד שימוש בשפה.

 

נתוני המוצר:

מידות סטנדרטיות של מטבח (90 ס"מ).

רוחב 30 ס"מ עומק 45 ס"מ.

גוון עץ טבעי. צבוע בלכה.

השימוש באחריות ונוכחות מבוגר.

נוח לשימוש.

משלוח עד בית הלקוח.

מחיר: 380 ש"ח

 

מרום תכנון ובניה בעץ מייצרת מגוון רחב של פתרונות לילדים. ניתן להזמין על פי התאמה אישית עבור כל גודל של מטבח או מגדל לשניים. ניתן לראות עוד מוצרים דומים לילדים כמו: מיטה מתחברת.

380.00

Call Now Button