מיטה מתחברת

מיטה מתחברת לתינוקות

מתכוננים ללידה? המשפחה מתרחבת? צריכים לארגן מיטה לתינוק/ת? יש לנו בשבילכם פתרון מושלם, מיטה מתחברת! אם לא שמעתם ואתם לא מכירים אנו נסביר לכם את היעילות של המיטה.

 

למה צריכים את זה?

מיטה מתחברת היא בעצם עריסת תינוק שנצמדת למיטת ההורים ומאפשרת גישה נוחה ומהירה לתינוק בשעות הלילה. בחודשים הראשונים כשהתינוק נולד הוא זקוק ליחס אישי, תשומת לב ומגע פיזי – כאשר התינוק צמוד למיטה, ההורים מרגישים תחושת ביטחון גדולה יותר. הקרבה בין התינוק להורים בחודשיו הראשונים מחזקת את הקשר הטבעי ביניהם.

 

איך בנויה המיטה?

המיטה מתחברת צמוד למיטת ההורים על ידי רצועת הידוק בבטחה. המיטה בנויה על פי התאמה אישית לגובה מיטת ההורים כך שלא יהיו קיימים הפרשי גובה בין המיטות. המיטה בנויה מעץ מלא ומגיעה בגוון טבעי ולא בצבע! תינוק שנולד צריך סביבה טבעית, להתפתח ולא לנשום צבעים מלאכותיים!

אז אם אתם מחפשים פתרון מושלם עבור הבייבי שלכם שרק נולד ומעוניינים להשאיר אותו צמוד אליכם בשעות הקטנות של הלילה אתם חייבים מיטה שכזו! לשקט האישי שלכם ושל ילדכם.

 

פרטי המוצר

מתאים לגילאי 0 – חצי שנה וקצת יותר.

המיטה כוללת מזרן.

מחיר מבצע – 650 ש"ח בלבד.

עלות משלוח: 80 ש"ח.

 

קצת עלינו

מרום תכנון ובניה בעץ ממוקמת בקיבוץ יפתח שבגליל העליון. אנו מעניקים מגוון שרותי עבודות עץ ופתרונות לילדים ותינוקות. ניתן לראות גם בחנות המוצרים מגדל למידה. נתקלתם במשהו לא ברור? צריכים עזרה או עצה מאיתנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

650.00

Call Now Button