פרגולות בצפון

מחפשים פרגולות בצפון? הגעתם למקום הנכון!

פרגולה היא למעשה הרהיט של החצר. בניית פרגולות בצפון נעשות מעץ אורן מעובד ומלוטש. המומחיות שלנו היא להפוך את הצורך שלכם בהצללה/ כיסוי מפני גשם לפרגולה שיודעת להשתלב עם הקו האדריכלי והשפה העיצובית של הבית. מעבר להצללה וכיסוי מפני הגשם, פרגולות עץ הפכו להיות “הפנים של הבית”,  ההשפעה העיצובית של בניית פרגולה על חזית הבית היא עצומה ולמעשה יוצרת אפקט  משלה. פרגולת עץ היא בעלת אמידות לעשרות שנים, כמובן עם תחזוקה נכונה וטיפול נכון בעץ. יתרון נוסף הוא היכולת לטפל בעץ, להוסיף ולשנות בקלות בהתאם לצרכים העתידיים.

מרבית האנשים בוחרים לבנות פרגולה עשויה מעץ ולא מחומרים אחרים הנפוצים בשוק – אלומיניום או ברזל. הבחירה בעץ היא בחירה מוצדקת מכמה סיבות עיקריות: העץ הינו חומר אורגני וידידותי לסביבה בשונה מחומרים אחרים, העץ משתלבת בגינה באופן טבעי והנתון החשוב ביותר הוא שהעץ בשונה מאלומיניום וברזל אינו קולט חום! לכן גם בימים הקיצוניים והחמים ביותר הטמפרטורה בפרגולת עץ תהיה נמוכה יותר מפרגולה הבנויה מברזל.

הקודם
הבא

מהו הצורך בבניית פרגולות בצפון?

מרבית אוכלוסיית הצפון מתגוררת בבתים פרטיים לכן הצורך בבניית פרגולות בצפון הוא גבוה ונחוץ. אזור הצפון ידוע כאזור פסטורלי המלא בצמחייה. תושבי הצפון בוחרים בפרגולות עץ בכדי להתאים את עיצוב הבית לסביבה הטבעית של המקום – זה יוצר אותנטיות ומרגיש טבעי לסביבה. מלבד נתון זה, מזג האוייר הים תיכוני מצריך מבעלי הבית למצוא פתרונות הצללה לימים החמים וכיסוי מפני גשם בימי החורף הקשים. 

 

מעוניינים בשירותים נוספים?

רק אצלנו במרום תכנון ובניה בעץ תוכלו להנות ממחירים נוחים ואטרקטיבים, שירות הוגן ויחס אישי לכל לקוח! 

אנו מספקים עוד מגוון רחב של שירותים ועובדות בצפון: דקים, גדרות ושערים, בניה קלה/ בקתות עץ/ פרוייקטים, חנות מוצרים.                          

לקוחות ממליצים עלינו

גם אתם רוצים פרגולה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם